1978 yılında sektöre adım atan; başladığı günden beri büyüyen, iş hacmini teknolojik yatırımlarla destekleyerek gelişen Benefit Otomotiv, kalite ve güvenin adresi olmuştur. Uluslararası pazarlara açılarak Türk malının kalitesini dünyanın dört bir yanına taşımış, ve Türk sanayisinin gurur veren temsilcilerinden biri haline gelmiştir.
Zamanla büyüyen talepleri etkin bir şekilde karşılayabilmek adına kademe kademe gelişen ve şu anda 3000m2’lik tesislerinde hizmet veren Benefit Otomotiv ; yakın gelecekte ise 20000m2’lik yeni komplekslerine çalışmalarını taşımayı hedeflemektedir.
Firma üretim planlarını tüm talepleri karşılayacak şekilde çeşitlendirmeyi amaçladığı için ürünlerini en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmak adına bünyesinde güçlü bir stok barındırmaktadır.
Hammaddeden son ürüne kadar, tüm süreçleri büyük bir titizlikle yürüten Benefit Auto, ISO 9001 kalite standartlarına uygun faaliyet göstermektedir. Tecrübelerinden aldığı birikimiyle geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen Benefit, daima müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

Sign Up to Our Newsletter